0 549 690 7827
KURUMSAL
STAR BAĞLANTI ELEMANLARI

STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, saplama kaynak makineleri olmakla birlikte endüstri 4.0 yatırımlarıyla teknolojik ekipmanlar konusunda faaliyet göstermektedir.

Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. Üretimin aksamaması için sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, gelen siparişler “ Just in Time ” olarak yapılır. Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetiyle uzun soluklu işbirliği sağlanır.

Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma cıvatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak cıvataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir.

“ Sektörün Parlayan Yıldızı ”